Jak zrobić kartkę świąteczną z Mikołajem?jak zrobić kartkę świąteczną ze świętym mikołajem

Dzieci pokochają robienie tej świątecznej kartki ze Świętym Mikołajem dla przyjaciół i bliskich w tym sezonie świątecznym! Jest to prosty i niepowtarzalny pomysł na kartkę świąteczną, którą dzieci w każdym wieku, a nawet dorośli, będą cieszyć się z tworzenia.

Ta zabawna kartka świąteczna jest świetna do wykonania w domu lub w szkole z grupą dzieci. Możesz nawet stworzyć ją na klasowym przyjęciu świątecznym, jako dzieło dla dzieci, które mogą zabrać do domu i dać ukochanej osobie.

Instrukcja tworzenia kartki świątecznej ze Świętym Mikołajem DIY

Krok 1: Pobierz i wydrukuj szablon kartki z Mikołajem. Najłatwiej było wydrukować szablon na białym papierze kartonowym. W ten sposób Twoja karta z brodą Mikołaja, pomponik do czapki i opaska na czapkę będą gotowe do wycięcia i użycia.

Użyj drugiej strony szablonu jako przewodnika, aby odrysować i wyciąć pozostałe elementy z kolorowego papieru. Wytnij twarz Mikołaja z kremowego lub jakiegokolwiek koloru skóry kartonu. Następnie wytnij czapkę Mikołaja z czerwonego kartonu.

jak zrobić kartkę świąteczną ze świętym mikołajem krok 1

Krok 2: Złóż brodę Mikołaja na pół wzdłuż przerywanej linii na szablonie, aby stworzyć brodę i kartę.

Krok 3: Przyklej opaskę na czapkę na dole trójkątnej czapki Mikołaja. Zegnij w dół górną część trójkątnej karty, aby wyglądać, jakby kapelusz był klapnięty. Dodaj klej na końcu kapelusza i przyklej biały pomponik do kapelusza.

jak zrobić kartkę świąteczną ze świętym mikołajem krok 2

Krok 4: Używając sztyftu kleju, dodaj klej na górnej jednej trzeciej twarzy Mikołaja. Umieść czapkę Mikołaja na kleju.

Krok 5: Dodaj klej na dolnej jednej trzeciej twarzy Mikołaja. Następnie umieść złożoną brodę na kleju.

jak zrobić kartkę świąteczną ze świętym mikołajem krok 3

Krok 6: Użyj kleju w sztyfcie, aby przykleić swój mały czerwony pomponowy nos na swojej kartce. Następnie przyklej oczy na swojej twarzy Mikołaja.

Krok 7: Otwórz swoją kartę. Użyj markera, aby napisać pozdrowienie na wewnętrznej stronie karty jak „Wesołych świąt” lub „Ho Ho Ho!” Daj swoją kartkę świąteczną komuś, aby rozjaśnić ich dzień!

Podobne artykuły