Zabawki dla 2 latka, które zapewnią im rozrywkę na długie godzinyZabawki dla 2 latka, które zapewnią im rozrywkę na długie godziny

Kupowanie zabawek dla dwulatków może sprawiać wiele radości! W tym wieku dzieci szybko rozwijają ważne kamienie milowe, w tym próbują używać przycisków i gałek na zabawkach oraz biegać lub kopać piłkę.

Kiedy decydujesz o tym, co kupić, zastanów się, czy zabawka jest ciekawa, czy odpowiada zainteresowaniom malucha i czy pomoże mu osiągnąć kamienie milowe rozwoju.
Oto najlepsze zabawki dla 2 latków, które pozwolą im na zajęcie się nauką i zabawą.

Zabawka sensoryczna

Zabawka sensoryczna dla dzieci w wieku 2 lat i starszych, sorter kształtów jest wyposażony w tacę i kilku klocków w subtelnych odcieniach różnych kolorów. Te zabawki są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w nauce i dopasowywaniu kształtów oraz w dalszym rozwoju ich umiejętności motorycznych. Ponadto, jeśli dzieci nie chcą się nim bawić zgodnie z przeznaczeniem, klocki same w sobie stanowią zabawne zabawki.

Drewniane zabawki

Małe drewniane pojazdy są tak proste, ale kolorowy akcent naprawdę je wyróżnia. Te klasyczne zabawki są świetne dla dzieci już od 1 roku życia i są zwykle wykonane zarówno z drewna klonowego, jak i gumowego.

Mała zjeżdżalnia

Mała zjeżdżalnia jest idealnym wprowadzeniem dla 2-latka. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 6 lat.

zjeżdżalnia dla dzieci

Wieża wspinaczkowa

Dwulatki mogą spalić trochę swojej energii dzięki wieży wspinaczkowej i ściance skalnej/zjeżdżalni. Wieża jest przeznaczona dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy do czterech lat, a zjeżdżalnia/skalna wspinaczka jest odpowiednia dla dzieci w wieku 18 miesięcy.

Chodzik – samochód

Ponadczasowy wybór w świecie zabawek, małe samochody nie bez powodu są podstawą domu. Maluchy poczują się silniejsze za kierownicą tej pomysłowej zabawki dzięki wielu zabawnym funkcjom, takim jak działające drzwi, kierownica z klaksonem, klikający zapłon, korek gazu, który otwiera się i zamyka. Zabawki na kółkach to świetny wybór do wykorzystania w domu i na zewnątrz, aby spalić energię z maluchem.

Podobne artykuły