Zabawki dla 3-latków, które pozwolą im się uczyć, bawić i odkrywaćZabawki dla 3-latków, które pozwolą im się uczyć, bawić i odkrywać

Najlepsze prezenty dla trzylatków zapewniają mnóstwo możliwości odkrywania, gdy maluchy rosną i rozwijają się w bardziej pomysłowe zabawy.

Po wyjściu z „okropnej dwójki”, wiele z nich po raz pierwszy wchodzi do przedszkola i wchodzi w interakcje z przyjaciółmi. Stają się coraz bardziej werbalne i potrafią odpowiadać na pytania oraz wykonywać polecenia.

Domek dla lalek

Domek dla lalek daje maluchom miejsce do kreatywnej zabawy, a także przestrzeń do rozwiązywania problemów związanych z separacją, gdy idą do szkoły.

Tor wyścigowy

Czy Twój trzylatek jest zafascynowany wszelkimi formami transportu bądź lubi samochodziki? Tor wyścigowy to najlepsza zabawka dla niego! Może ścigać się sam bądź z bliskimi. Samochodziki też mogą pomóc w rozwijaniu wyobraźni i myślenia!

Drewniany zestaw klocków

Drewniany zestaw do budowania klocków jest przeznaczony do zabawy i gry. Dzieci będą mogły używać kolorowych klocków i kształtów do budowania własnych kreacji architektonicznych, które w przyszłości mogą pomóc im w kształtowaniu myślenia przestrzennego.

drewniane klocki dla 3 latka

Książki z obrazkami

Książki, które mają duże obrazki i podpisy z nazwami, np. zwierząt bądź rzeczy pozwalają poznawać świat i wasz 3 latek może dowiedzieć się o nazwach danych zwierząt i przedmiotów.

Podobne artykuły